BPS8B21FLD000L9LF Amphenol ICC (FCI)
55355.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN DIN RCPT 21POS IN-LINE GOLD
Number of Positions: 21
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Number of Positions Loaded: All
Написати відгук
Description: CONN DIN RCPT 21POS IN-LINE GOLD, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 21, Pitch: 0.100" (2.54mm), Number of Positions Loaded: All, Termination: IDC, Number of Rows: 3.