BPS8B42FLD2C0E9LF Amphenol ICC (FCI)
55358.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN DIN RCPT 42POS IN-LINE GOLD
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 42
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Number of Positions Loaded: All
Termination: IDC
Level, Class: 1
Number of Rows: 3
Написати відгук
Description: CONN DIN RCPT 42POS IN-LINE GOLD, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 42, Pitch: 0.100" (2.54mm), Number of Positions Loaded: All, Termination: IDC, Level, Class: 1, Number of Rows: 3.