BPS8B96A0D200Z1LF Amphenol ICC (FCI)
55359.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN DIN RCPT 96POS IN-LINE GOLD
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 96
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Number of Positions Loaded: 64
Termination: IDC
Level, Class: 2
Number of Rows: 3
Написати відгук
Description: CONN DIN RCPT 96POS IN-LINE GOLD, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 96, Pitch: 0.100" (2.54mm), Number of Positions Loaded: 64, Termination: IDC, Level, Class: 2, Number of Rows: 3.