BPS8B96KKD200ECLF Amphenol ICC (FCI)
55361.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN DIN RCPT 96POS GOLD
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Number of Positions: 96
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Termination: IDC
Number of Rows: 3
Написати відгук
Description: CONN DIN RCPT 96POS GOLD, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Number of Positions: 96, Pitch: 0.100" (2.54mm), Termination: IDC, Number of Rows: 3.