BPS8B96KKD200L9LF Amphenol ICC (FCI)
55362.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN DIN RCPT 96POS IN-LINE GOLD
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 96
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Number of Positions Loaded: 32
Termination: IDC
Contact Finish Thickness: 49.3µin (1.25µm)
Number of Rows: 3
Написати відгук
Description: CONN DIN RCPT 96POS IN-LINE GOLD, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 96, Pitch: 0.100" (2.54mm), Number of Positions Loaded: 32, Termination: IDC, Contact Finish Thickness: 49.3µin (1.25µm), Number of Rows: 3.