BPS9B32CDD2C0L9LF Amphenol ICC (FCI)
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN DIN RCPT 32POS IN-LINE GOLD
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 32
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Number of Positions Loaded: All
Termination: IDC
Number of Rows: 4
Написати відгук
Description: CONN DIN RCPT 32POS IN-LINE GOLD, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 32, Pitch: 0.100" (2.54mm), Number of Positions Loaded: All, Termination: IDC, Number of Rows: 4.