Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPSC000505201R0TS0
BPSC000505201R0TS0
BPSC000505201R0TS0 Pulse Electronics
BPSC_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 45mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.72A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 1 µH
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 45mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.72A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 1 µH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1 µH