Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPSC000505304R7MS0
BPSC000505304R7MS0
BPSC000505304R7MS0 Pulse Electronics
BPSC_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 4.7UH 162 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 162mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 840mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 162 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 162mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 840mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BPSC000505304R7MS0 BPSC000505304R7MS0 Виробник : Pulse Electronics BPSC_Series.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 162 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
BPSC000505304R7MS0 BPSC000505304R7MS0 Виробник : Pulse Electronics BPSC_Series.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH RDC=0.072Ohms 1.32A