Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPSC00060620101TS0
BPSC00060620101TS0
BPSC00060620101TS0 Pulse Electronics
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 250mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 250mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH.