Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPXX00040412150M00
BPXX00040412150M00
BPXX00040412150M00 Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 550mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 600mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1616
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 730 mA
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 550mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 600mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1616, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 730 mA.