Продукція > AVX > BQ014D0103J
BQ014D0103J AVX
BF,BQ 01,02,07,06,05,04.pdf
Виробник: AVX
DIP
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BQ014D0103J AVX
Description: CAP FILM 10000PF 5% 63VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm).
Інші пропозиції BQ014D0103J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BQ014D0103J BQ014D0103J Виробник : KYOCERA AVX BF,BQ 01,02,07,06,05,04.pdf Description: CAP FILM 10000PF 5% 63VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm)