BQ2000PW
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq2000
Код товару: 128320
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
Ціна
BQ2000PW BQ2000PW Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq2000 Description: IC BAT CHG MULTCHEM 1-4CL 8TSSOP
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Number of Cells: 1 ~ 4
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (TA)
Battery Chemistry: Multi-Chemistry
Supplier Device Package: 8-TSSOP
Programmable Features: Current, Timer, Voltage
Voltage - Supply (Max): 6V
Current - Charging: Constant - Programmable
на замовлення 12068 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 118
Packaging: Tube
Number of Cells: 1 ~ 4
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply (Max): 6V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
BQ2000PW BQ2000PW Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq2000 Battery Management Multi-Chemistry Swit chmode Charge A 595-BQ2000PWR
на замовлення 114 шт:
BQ2000PW BQ2000PW Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq2000 Switching Battery Charger Li-Ion/Li-Pol/NiCd/NiMH 2000mA 0V to 6V 8-Pin TSSOP Tube
товару немає в наявності
BQ2000PW Виробник : TEXAS INSTRUMENTS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq2000 Category: Battery and battery cells controllers
Description: IC: PMIC; battery charging controller; Iout: 2A; 6V; TSSOP8; 4÷6VDC
Output voltage: 6V
Kind of integrated circuit: battery charging controller
Case: TSSOP8
Type of integrated circuit: PMIC
Mounting: SMD
Operating temperature: -20...70°C
Output current: 2A