BQ2000SN-B5G4
BQ2000SN-B5G4 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq2000
Виробник: Texas Instruments
Description: IC BAT CHG MULT-CHEM 1-4CL 8SOIC
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Number of Cells: 1 ~ 4
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (TA)
Battery Chemistry: Multi-Chemistry
Supplier Device Package: 8-SOIC
Programmable Features: Current, Timer, Voltage
Voltage - Supply (Max): 6V
Current - Charging: Constant - Programmable
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC BAT CHG MULT-CHEM 1-4CL 8SOIC, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Number of Cells: 1 ~ 4, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (TA), Battery Chemistry: Multi-Chemistry, Supplier Device Package: 8-SOIC, Programmable Features: Current, Timer, Voltage, Voltage - Supply (Max): 6V, Current - Charging: Constant - Programmable.
Інші пропозиції BQ2000SN-B5G4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BQ2000SN-B5G4 BQ2000SN-B5G4 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq2000 Switching Battery Charger Li-Ion/Li-Pol/NiCd/NiMH 2000mA 0V to 6V 8-Pin SOIC Tube
товару немає в наявності
BQ2000SN-B5G4 BQ2000SN-B5G4 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq2000 Description: IC BAT CHG MULT-CHEM 1-4CL 8SOIC
Packaging: Tube
Number of Cells: 1 ~ 4
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply (Max): 6V
товару немає в наявності
BQ2000SN-B5G4 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq2000 Battery Management Multi-Chemistry Switchmode Charge