BQ2000SN-B5TR
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq2000
Код товару: 127776
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Мікросхеми > Джерел живлення
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BQ2000SN-B5TR BQ2000SN-B5TR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq2000 Description: IC BAT CHG MULT-CHEM 1-4CL 8SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Number of Cells: 1 ~ 4
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (TA)
Battery Chemistry: Multi-Chemistry
Supplier Device Package: 8-SOIC
Programmable Features: Current, Timer, Voltage
Voltage - Supply (Max): 6V
Current - Charging: Constant - Programmable
Part Status: Active
на замовлення 716 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
BQ2000SN-B5TR BQ2000SN-B5TR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq2000 Switching Battery Charger Li-Ion/Li-Pol/NiCd/NiMH 2000mA 0V to 6V 8-Pin SOIC T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 48
Мінімальне замовлення: 3
BQ2000SN-B5TR BQ2000SN-B5TR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq2000 Battery Management Multi-Chemistry Swit chmode Charge A 595 A 595-BQ25672RQMR
Мінімальне замовлення: 2
BQ2000SN-B5TR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq2000 Switch-Mode Multi-Chemistry Battery Charger w/ PVD Termination; 2A; 4V~6V; -20°C ~ 70°C; BQ2000SN-B5TR UIBQ2000sn-b5
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 10 шт:
Мінімальне замовлення: 5
BQ2000SNB5TR Виробник : TI
BQ2000SN-B5TR BQ2000SN-B5TR Виробник : TEXAS INSTRUMENTS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq2000 Description: TEXAS INSTRUMENTS - BQ2000SN-B5TR - Lade-IC für 4-zellige Li-Ionen-, Li-Polymer-, NiCd-, NiMH-Akkus, 6Vin, 2V/2A Lade, NSOIC-8
tariffCode: 85423990
rohsCompliant: YES
IC-Montage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
IC-Gehäuse / Bauform: NSOIC
Anzahl der Zellen: 4Cells
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Ladespannung: 2V
Ladestrom: 0
Betriebstemperatur, min.: -20°C
Batterie-/Akkutyp: Li-Ionen, Li-Polymer, NiCd, NiMH
euEccn: NLR
Eingangsspannung: 6V
Anzahl der Pins: 8Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
товару немає в наявності
tariffCode: 85423990
rohsCompliant: YES
Anzahl der Zellen: 4
IC-Montage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
IC-Gehäuse / Bauform: NSOIC
Anzahl der Zellen: 4Cells
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Ladespannung: 2V
Ladestrom: 0
euEccn: NLR
Eingangsspannung: 6V
Ladestrom, max.: 2A
Anzahl der Pins: 8Pin(s)
Produktpalette: -
Bauform - Batterie-IC: NSOIC
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Number of Cells: 1 ~ 4
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply (Max): 6V