BQ2000TPWR
BQ2000TPWR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq2000t
Виробник: Texas Instruments
Description: IC BAT CHG MULTCHEM 1-4CL 8TSSOP
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Number of Cells: 1 ~ 4
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (TA)
Battery Chemistry: Multi-Chemistry
Supplier Device Package: 8-TSSOP
Programmable Features: Current, Timer, Voltage
Voltage - Supply (Max): 6V
Current - Charging: Constant - Programmable
на замовлення 114795 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 111
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC BAT CHG MULTCHEM 1-4CL 8TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Number of Cells: 1 ~ 4, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (TA), Battery Chemistry: Multi-Chemistry, Supplier Device Package: 8-TSSOP, Programmable Features: Current, Timer, Voltage, Voltage - Supply (Max): 6V, Current - Charging: Constant - Programmable.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BQ2000TPWR BQ2000TPWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq2000t Switching Battery Charger Li-Ion/Li-Pol/NiCd/NiMH 2000mA 0V to 6V 8-Pin TSSOP T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 97
Мінімальне замовлення: 97
BQ2000TPWR Виробник : TI suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq2000t 09+
товару немає в наявності
товару немає в наявності
BQ2000TPWR BQ2000TPWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq2000t Description: IC BAT CHG MULTCHEM 1-4CL 8TSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Number of Cells: 1 ~ 4
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply (Max): 6V
BQ2000TPWR BQ2000TPWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq2000t Battery Management Switchmode Charge Ma nagement IC