BQ2000TPWRG4
BQ2000TPWRG4 Texas Instruments
bq2000t.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: IC CHRG MGMT MULTICHEM 8-TSSOP
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Switching Battery Charger Li-Ion/Li-Pol/NiCd/NiMH 2000mA 0V to 6V 8-Pin TSSOP T/R.
Інші пропозиції BQ2000TPWRG4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BQ2000TPWRG4 Виробник : TI/BB bq2000t.pdf 09+
на замовлення 423 шт:
BQ2000TPWRG4 BQ2000TPWRG4 Виробник : Texas Instruments bq2000t.pdf Switching Battery Charger Li-Ion/Li-Pol/NiCd/NiMH 2000mA 0V to 6V 8-Pin TSSOP T/R
товару немає в наявності
BQ2000TPWRG4 BQ2000TPWRG4 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq2000t Battery Management Switchmode Charge Management IC