BQ48SH-28X6NSH Texas Instruments
BQ48SH-28x6.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: IC SNAPHAT W/BATT AND CRYSTAL
Packaging: Bulk
Capacity: 48mAh
Type: Battery and Crystal
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Battery Chemistry: Lithium
Voltage - Rated: 2.8 V
Frequency: 32.768 kHz
Load Capacitance: 6 pF
на замовлення 38344 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 46
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC SNAPHAT W/BATT AND CRYSTAL, Packaging: Bulk, Capacity: 48mAh, Type: Battery and Crystal, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Battery Chemistry: Lithium, Voltage - Rated: 2.8 V, Frequency: 32.768 kHz, Load Capacitance: 6 pF.
Інші пропозиції BQ48SH-28X6NSH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BQ48SH-28X6NSH Виробник : TI BQ48SH-28x6.pdf DIP 08+09+
Packaging: Tube
Capacity: 48mAh
Type: Battery and Crystal
Battery Chemistry: Lithium
Voltage - Rated: 2.8 V
Frequency: 32.768 kHz
Load Capacitance: 6 pF