Продукція > BOURNS > BR120-15RJ8
BR120-15RJ8
BR120-15RJ8 Bourns
br_brt.pdf
Виробник: Bourns
High Power Metal Clad Braking Resistors
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 15 OHM 5% 120W, Power (Watts): 120W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Quick Connects, 0.250" (6.35mm), Features: Moisture Resistant, Package / Case: Radial, Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±260ppm/°C, Size / Dimension: 7.165" L x 1.614" W (182.00mm x 41.00mm), Composition: Metal Clad, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Brackets, Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm), Part Status: Active, Resistance: 15 Ohms.
Інші пропозиції BR120-15RJ8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BR120-15RJ8 BR120-15RJ8 Виробник : Riedon BR.pdf Description: RES CHAS MNT 15 OHM 5% 120W
Power (Watts): 120W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Radial, Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±260ppm/°C
Size / Dimension: 7.165" L x 1.614" W (182.00mm x 41.00mm)
Composition: Metal Clad
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Brackets
Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm)
Part Status: Active
Resistance: 15 Ohms
товару немає в наявності
BR120-15RJ8 BR120-15RJ8 Виробник : Bourns br_brt.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount BR120 15 OHM 5%