Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > BR230-290B2-28V-021M
BR230-290B2-28V-021M
BR230-290B2-28V-021M Microchip Technology
35541930312026916126322-br230.pdf
Виробник: Microchip Technology
Power Relay 28VDC 10A 4PDT(43.69x26.16)mm Flange
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays 4PDT 10 AMP RELAY QPL, M83536/15-021M.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BR230-290B2-28V-021M BR230-290B2-28V-021M Виробник : Microsemi Power Management Group BR230.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 28V
на замовлення 27 шт:
BR230-290B2-28V-021M BR230-290B2-28V-021M Виробник : Microchip Technology 35541930312026916126322-br230.pdf Power Relay 28VDC 10A 4PDT(43.69x26.16)mm Flange