BRX1-2450-SM
BRX1-2450-SM MPD (Memory Protection Devices)
BRX1-2450-SM-datasheet.pdf
Виробник: MPD (Memory Protection Devices)
Description: BATTERY RETAINER COIN 24.5MM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Battery Cell Size: Coin, 24.5mm
Number of Cells: 1
Mounting Type: PCB, Surface Mount
Style: Retainer
Termination Style: SMD (SMT) Tab
Height Above Board: 0.232" (5.90mm)
Battery Series: 2450
Battery Type, Function: Coin Cell, Retainer
Part Status: Active
на замовлення 1750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATTERY RETAINER COIN 24.5MM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Battery Cell Size: Coin, 24.5mm, Number of Cells: 1, Mounting Type: PCB, Surface Mount, Style: Retainer, Termination Style: SMD (SMT) Tab, Height Above Board: 0.232" (5.90mm), Battery Series: 2450, Battery Type, Function: Coin Cell, Retainer, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BRX1-2450-SM BRX1-2450-SM Виробник : MPD (Memory Protection Devices) BRX1-2450-SM-datasheet.pdf Description: BATTERY RETAINER COIN 24.5MM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Number of Cells: 1
Style: Retainer