Продукція > SAMTEC > BSE-080-01-F-D-A
BSE-080-01-F-D-A
BSE-080-01-F-D-A Samtec
bse-2854110.pdf
Виробник: Samtec
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.80 mm Basic Blade & Beam Socket Strip
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 160POS SMD GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 160, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.128" (3.25mm), Contact Finish Thickness: FLASH, Mated Stacking Heights: 5mm, 8mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BSE-080-01-F-D-A BSE-080-01-F-D-A Виробник : Samtec Inc. Description: CONN RCPT 160POS SMD GOLD
Packaging: Tray
Features: Board Guide
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 160
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.128" (3.25mm)
Contact Finish Thickness: FLASH
Mated Stacking Heights: 5mm, 8mm