Продукція > BUSSMANN > BSF-063G-NH110-B
BSF-063G-NH110-B BUSSMANN
BSF-063G-NH110-B.pdf
Виробник: BUSSMANN
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 63A; 1kVDC; gBat,time-lag; special application; NH1
Type of fuse: fuse
Current rating: 63A
Rated voltage: 1kV DC
Fuse characteristics: gBat; time-lag
Kind of fuse: special application
Fuse size: NH1; 39.65x52.9x67.7mm
Manufacturer series: BSF-NH
Breaking capacity: 100kA
Fuses application: battery energy storage
Power dissipation: 12W
Related items: SD1-D-PV; SD2-D-PV; SD3-D-PV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 63A; 1kVDC; gBat,time-lag; special application; NH1, Type of fuse: fuse, Current rating: 63A, Rated voltage: 1kV DC, Fuse characteristics: gBat; time-lag, Kind of fuse: special application, Fuse size: NH1; 39.65x52.9x67.7mm, Manufacturer series: BSF-NH, Breaking capacity: 100kA, Fuses application: battery energy storage, Power dissipation: 12W, Related items: SD1-D-PV; SD2-D-PV; SD3-D-PV.