BSM20GP60
BSM20GP60 Infineon
bsm20gp60.pdf
Код товару: 25996
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Infineon
Корпус: EconoPIM2
Vces: 600 V
Vce: 2,2 V
Ic 25: 35 A
Ic 100: 20 A
Pd 25: 130 W
td(on)/td(off) 100-150 град: 50/250
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції BSM20GP60
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BSM20GP60 Виробник : module
на замовлення 2100 шт:
BSM20GP60 BSM20GP60 Виробник : Infineon Technologies infineon_infns12576-1-1735880.pdf IGBT Modules 600V 20A PIM