Продукція > Транзистори > IGBT > BSM35GB120DN2 Infineon
BSM35GB120DN2
BSM35GB120DN2 Infineon
35gb120dn25t.pdf
Код товару: 36925
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Infineon
Vces: 1200 V
Vce: 3,2 V
Ic 25: 50 A
Ic 100: 35 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції BSM35GB120DN2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BSM35GB120DN2 Виробник : module
на замовлення 2100 шт:
BSM35GB120DN2 BSM35GB120DN2 Виробник : Infineon Technologies 35gb120dn2-86868.pdf IGBT Modules 1200V 35A DUAL