BSM35GD120DN2
BSM35GD120DN2_2006-01-31.pdf
Код товару: 171518
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Транзистори > IGBT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції BSM35GD120DN2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BSM35GD120DN2 Виробник : module BSM35GD120DN2_2006-01-31.pdf
на замовлення 2100 шт:
BSM35GD120DN2 Виробник : Infineon Technologies BSM35GD120DN2_2006-01-31.pdf Description: IGBT MOD 1200V 50A 280W
Packaging: Tray
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Input: Standard
Configuration: Three Phase Inverter
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 3.2V @ 15V, 35A
NTC Thermistor: No
Supplier Device Package: Module
IGBT Type: NPT
Current - Collector (Ic) (Max): 50 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1200 V
Power - Max: 280 W
Input Capacitance (Cies) @ Vce: 2 nF @ 25 V
товару немає в наявності
BSM35GD120DN2 Виробник : Infineon Technologies kuka-2007-520787.pdf IGBT Modules 1200V 35A 3-PHASE