BST04-0.7S10PCM
BST04-0.7S10PCM Bellnix Co., Ltd.
BST_s.pdf
Виробник: Bellnix Co., Ltd.
Description: DC DC CONVERTER 0.75-3.3V
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Package / Case: 7-SMD Module
Size / Dimension: 1.30" L x 0.53" W x 0.33" H (33.0mm x 13.5mm x 8.3mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 96%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 2.8V
Voltage - Output 1: 0.75 ~ 3.3V
Control Features: Enable, Active High
Number of Outputs: 1
на замовлення 155 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 0.75-3.3V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Package / Case: 7-SMD Module, Size / Dimension: 1.30" L x 0.53" W x 0.33" H (33.0mm x 13.5mm x 8.3mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 96%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Input (Min): 2.8V, Voltage - Output 1: 0.75 ~ 3.3V, Control Features: Enable, Active High, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 7-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 96%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 2.8V