Продукція > PHILIPS > BT137S-600F
BT137S-600F PHILIPS
Виробник: PHILIPS
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Triacs, Description: Triac; 600V; 8A; TO252; Igt: 25mA; Ufmax: 1.7V, Type of thyristor: triac, Max. off-state voltage: 0.6kV, Max. load current: 8A, Case: TO252, Gate current: 25mA, Mounting: SMD, Kind of package: reel; tape, Max. forward voltage: 1.7V.
Інші пропозиції BT137S-600F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BT137S-600F Виробник : LUGUANG ELECTRONIC BT137.pdf Category: Triacs
Description: Triac; 600V; 8A; TO252; Igt: 25mA; Ufmax: 1.7V
Type of thyristor: triac
Max. off-state voltage: 0.6kV
Max. load current: 8A
Case: TO252
Gate current: 25mA
Mounting: SMD
Kind of package: reel; tape
Max. forward voltage: 1.7V