Продукція > ARK > BTA06-600C C
BTA06-600C C
BTA06-600C C ARK
TR006bta06-600c_c_LGE_0001.pdf
Виробник: ARK
Код виробника: BTA06-600C RoHS Triac; It=6A; Vdrm=600V; Igt=25mA BTA06-600C-LGE; Triacs
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 150 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: BTA06-600C RoHS Triac; It=6A; Vdrm=600V; Igt=25mA BTA06-600C-LGE; Triacs, кількість в упаковці: 50 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BTA06-600C C BTA06-600C C Виробник : LGE Код виробника: BTA06-600C RoHS Triac; It=6A; Vdrm=600V; Igt=25mA BTA06-600C-LGE; Triacs