Продукція > BTA > BTA06-800CW
BTA06-800CW
Виробник:
на замовлення 8570 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BTA06-800CW
Category: Triacs, Description: Triac; 800V; 6A; TO220AB; Igt: 35mA; Ufmax: 1.55V, Type of thyristor: triac, Max. off-state voltage: 0.8kV, Max. load current: 6A, Case: TO220AB, Gate current: 35mA, Mounting: THT, Kind of package: tube, Max. forward voltage: 1.55V.
Інші пропозиції BTA06-800CW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BTA06-800CW Виробник : LUGUANG ELECTRONIC Category: Triacs
Description: Triac; 800V; 6A; TO220AB; Igt: 35mA; Ufmax: 1.55V
Type of thyristor: triac
Max. off-state voltage: 0.8kV
Max. load current: 6A
Case: TO220AB
Gate current: 35mA
Mounting: THT
Kind of package: tube
Max. forward voltage: 1.55V