Продукція > LGE > BTA08-600B LGE
BTA08-600B LGE
BTA08-600B LGE
TR008bta08-600b_c_LGE_0001.pdf
Виробник: LGE
Код виробника: BTA08-600B RoHS Triac; It=8A; Vdrm=600V; Igt=50mA Triacs
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 26 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BTA08-600B LGE LGE
Код виробника: BTA08-600B RoHS Triac; It=8A; Vdrm=600V; Igt=50mA Triacs, кількість в упаковці: 50 шт.
Інші пропозиції BTA08-600B LGE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BTA08-600B LGE TR008bta08-600b_c_LGE_0001.pdf Triac; It=8A; Vdrm=600V; Igt=50mA Triacs