Продукція > LGE > BTA10-600GPRG STMicroelectronics
BTA10-600GPRG STMicroelectronics
BTA10-600GPRG STMicroelectronics LGE
info-tr010bta10-600gp.pdf
Виробник: LGE
Код виробника: BTA10-600GPRG RoHS Triac; 600V; 126A; 40mA; -40°C~125°C; Triacs
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 96 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: BTA10-600GPRG RoHS Triac; 600V; 126A; 40mA; -40°C~125°C; Triacs, кількість в упаковці: 50 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BTA10-600GPRG STMicroelectronics Виробник : import info-tr010bta10-600gp.pdf Код виробника: BTA10-600GPRG RoHS Triac; 600V; 126A; 40mA; -40°C~125°C; Triacs