Продукція > ST > BTA10-600C
BTA10-600C
BTA10-600C ST
info-tr010bta10-700b.pdf
Виробник: ST
Код виробника: BTA10-600CRG Triac; It=10A; Vdrm=600V; Igt=25mA Triacs
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 80 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BTA10-600C ST
Код виробника: BTA10-600CRG Triac; It=10A; Vdrm=600V; Igt=25mA Triacs, кількість в упаковці: 50 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BTA10-600C Виробник : ST info-tr010bta10-700b.pdf Код виробника: BTA10-600CRG Triac; It=10A; Vdrm=600V; Igt=25mA Triacs