Продукція > WXDH > BTA12-600B DONGHAI
BTA12-600B DONGHAI
BTA12-600B DONGHAI WXDH
TR012bta12-600b_DH_0001.pdf
Виробник: WXDH
Код виробника: BTA12-600B RoHS It=12A; Vdrm=600V; Igt=35mA; Equivalent: BTA12-600BRG; Triacs
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 113 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: BTA12-600B RoHS It=12A; Vdrm=600V; Igt=35mA; Equivalent: BTA12-600BRG; Triacs, кількість в упаковці: 50 шт.