Продукція > CDIL > BTA41-600B
BTA41-600B
BTA41-600B CDIL
BTA41_ser.pdf
Виробник: CDIL
Category: Triacs
Description: Triac; 600V; 40A; TOP3; Igt: 50/70mA
Case: TOP3
Mounting: THT
Gate current: 50/70mA
Type of thyristor: triac
Max. load current: 40A
Kind of package: bulk
Max. off-state voltage: 0.6kV
на замовлення 155 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BTA41-600B CDIL
Category: Triacs, Description: Triac; 600V; 40A; TO3P; Igt: 50mA; Ufmax: 1.55V, Case: TO3P, Mounting: THT, Gate current: 50mA, Type of thyristor: triac, Max. forward voltage: 1.55V, Max. load current: 40A, Kind of package: tube, Max. off-state voltage: 0.6kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BTA41-600B BTA41-600B Виробник : LUGUANG ELECTRONIC Category: Triacs
Description: Triac; 600V; 40A; TO3P; Igt: 50mA; Ufmax: 1.55V
Case: TO3P
Mounting: THT
Gate current: 50mA
Type of thyristor: triac
Max. forward voltage: 1.55V
Max. load current: 40A
Kind of package: tube
Max. off-state voltage: 0.6kV
на замовлення 124 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
BTA41-600B Виробник : WEIDA It=40A; Vdrm=600V; Igt=50mA; Equivalent: BTA41-600BRG; BTA41-600B WEIDA TR040bta41-600b WEI
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 55 шт:
Мінімальне замовлення: 10
BTA41-600B Виробник : LGE Triac; It=40A; Vdrm=600V; Igt=50mA BTA41-600B-CDI; BTA41-600B-LGE; HX41-600-T; BTA41-600B TR040bta41-600b LGE
кількість в упаковці: 30 шт
на замовлення 600 шт:
Мінімальне замовлення: 30
BTA41-600B Виробник : YZPST It=40A; Vdrm=600V; Igt=50mA; Equivalent: BTA41-600BRG; BTA41-600B YZPST TR040bta41-600b YZP
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 60 шт:
Мінімальне замовлення: 10
BTA41-600B Виробник : MLCCBASE It=40A; Vdrm=600V; Igt=50mA; Equivalent: BTA41-600BRG; BTA41-600B MLCCBASE TR040bta41-600b MLC
BTA41600B Виробник : ST
BTA41-600B Виробник : CDIL TRIAC 40A, 600V, -40...+125, корпус TOP3 (изол.) Група товару: Тиристори та симістори (TRIAC) Од. вим: шт
товару немає в наявності
BTA41-600B Виробник : LGE TRIAC 40A, 600V, -40...+125, корпус TOP3 (изол.) Група товару: Тиристори та симістори (TRIAC) Од. вим: шт
товару немає в наявності
BTA41-600B Виробник : STM BTA40_BTA41_BTB41.pdf TRIAC 40A, 600V, -40...+125, корпус TOP3 (изол.) Група товару: Тиристори та симістори (TRIAC) Од. вим: шт
BTA41-600B Виробник : STMicroelectronics Симистор (триак) (Vdrm=600V(max), It=40A(RMS), Vtm=1.55V(max), Igt... Група товару: Тиристори і симістори Корпус: TOP3(ISO) Од. вим: шт
BTA41-600B Виробник : ---- TRIAC 40A, 600V, -40...+125, корпус TOP3 (изол.) (Manufacturer HSDQ) Група товару: Тиристори та симістори (TRIAC) Од. вим: шт