Продукція > YFW > BTB04D-600TW
BTB04D-600TW YFW
Виробник: YFW
Triak; It=4A; Vdrm=600V; Igt=5mA T405-600B-TR; BT136S-600TW; BTB04D-600TW DPAK YFW (=T405-600B-TR) TR004t405-600b YFW
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 500 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Triacs, Description: Triac; 600V; 4A; TO252; Igt: 5mA; Ufmax: 1.6V, Type of thyristor: triac, Max. off-state voltage: 0.6kV, Max. load current: 4A, Case: TO252, Gate current: 5mA, Mounting: SMD, Kind of package: reel; tape, Max. forward voltage: 1.6V.
Інші пропозиції BTB04D-600TW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BTB04D-600TW Виробник : LUGUANG ELECTRONIC Category: Triacs
Description: Triac; 600V; 4A; TO252; Igt: 5mA; Ufmax: 1.6V
Type of thyristor: triac
Max. off-state voltage: 0.6kV
Max. load current: 4A
Case: TO252
Gate current: 5mA
Mounting: SMD
Kind of package: reel; tape
Max. forward voltage: 1.6V