Продукція > IDEC > BTBH30-H21
BTBH30-H21 IDEC
Виробник: IDEC
Description: EASY-STACK SURFACE MOUNT 21 POLE
Packaging: Box
Mounting Type: Direct Mount
Type: Middle
Termination Style: Screw
Number of Levels: 1
Terminal - Width: 292.8mm
Wire Gauge or Range - AWG: 10-18 AWG
Wire Gauge or Range - mm²: 5.5mm²
Housing Color: Black
Part Status: Active
Current - UL: 30 A
Voltage - UL: 600 V
Number of Positions: 21
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BTBH30-H21 IDEC
Description: EASY-STACK SURFACE MOUNT 21 POLE, Packaging: Box, Mounting Type: Direct Mount, Type: Middle, Termination Style: Screw, Number of Levels: 1, Terminal - Width: 292.8mm, Wire Gauge or Range - AWG: 10-18 AWG, Wire Gauge or Range - mm²: 5.5mm², Housing Color: Black, Part Status: Active, Current - UL: 30 A, Voltage - UL: 600 V, Number of Positions: 21.
Інші пропозиції BTBH30-H21
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BTBH30-H21 BTBH30-H21 Виробник : IDEC EP1772-BTBH-H.pdf?context=bWFzdGVyfHJvb3R8MzUzOTYxMHxhcHBsaWNhdGlvbi9wZGZ8aDg3L2gyMS85MzA1MTU4Mjg3MzkwL0VQMTc3Mi1CVEJILUgucGRmfGY3MDkwODhjZmJjNTFjNzdjZjdjMjNlMDY0NTZmNWMyNmEzNTNhMGMxYmU2NmM4OTRmMWIyOGIxZmJkMDdiMjA Fixed Terminal Blocks Surface Mount 21 pole 30A TB