Продукція > IDEC > BTBH30-H29
BTBH30-H29
BTBH30-H29 IDEC
Surface%20Mount%20Terminal%20Blocks%20BTBH-H%20Series.pdf
Виробник: IDEC
Description: TERM BLK 29POS BLACK
Number of Levels: 1
Terminal - Width: 388.8mm
Wire Gauge or Range - AWG: 10-18 AWG
Wire Gauge or Range - mm²: 5.5mm²
Housing Color: Black
Part Status: Active
Current - UL: 30 A
Voltage - UL: 600 V
Number of Positions: 29
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BTBH30-H29 IDEC
Description: TERM BLK 29POS BLACK, Packaging: Box, Mounting Type: Direct Mount, Type: Middle, Termination Style: Screw, Number of Levels: 1, Terminal - Width: 388.8mm, Wire Gauge or Range - AWG: 10-18 AWG, Wire Gauge or Range - mm²: 5.5mm², Housing Color: Black, Part Status: Active, Current - UL: 30 A, Voltage - UL: 600 V, Number of Positions: 29.
Інші пропозиції BTBH30-H29
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BTBH30-H29 BTBH30-H29 Виробник : IDEC Surface%20Mount%20Terminal%20Blocks%20BTBH-H%20Series.pdf Fixed Terminal Blocks Surface Mount 29 pole 30A TB