Продукція > IDEC > BTBH30-HPN
BTBH30-HPN
BTBH30-HPN IDEC
Surface%20Mount%20Terminal%20Blocks%20BTBH-H%20Series.pdf
Виробник: IDEC
Fixed Terminal Blocks Surface Mount TB 30A
на замовлення 350 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BTBH30-HPN IDEC
Description: TERM BLK 1POS BLACK, Packaging: Box, Mounting Type: Direct Mount, Type: Middle, Termination Style: Screw, Number of Levels: 1, Wire Gauge or Range - AWG: 10-18 AWG, Wire Gauge or Range - mm²: 5.5mm², Housing Color: Black, Part Status: Active, Current - UL: 30 A, Voltage - UL: 600 V, Number of Positions: 1.
Інші пропозиції BTBH30-HPN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BTBH30-HPN BTBH30-HPN Виробник : IDEC Surface%20Mount%20Terminal%20Blocks%20BTBH-H%20Series.pdf Description: TERM BLK 1POS BLACK
Wire Gauge or Range - AWG: 10-18 AWG
Wire Gauge or Range - mm²: 5.5mm²
Housing Color: Black
Part Status: Active
Current - UL: 30 A
Voltage - UL: 600 V