BTFW12P-3SBTE4LF Amphenol ICC (FCI)
bwb_btfw.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN PLUG 12POS SMD TIN
Features: Board Guide, Solder Retention
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Plug, Center Strip Contacts
Contact Finish: Tin
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 12
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Height Above Board: 0.295" (7.50mm)
Part Status: Active
Написати відгук
Description: CONN PLUG 12POS SMD TIN, Features: Board Guide, Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Tin, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 12, Pitch: 0.039" (1.00mm), Height Above Board: 0.295" (7.50mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.