BTFW18P-3SSTTE4LF Amphenol ICC (FCI)
btfw__p-3ssttlf.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN PLUG 18POS SMD TIN
Packaging: Tray
Features: Solder Retention
Connector Type: Plug, Center Strip Contacts
Contact Finish: Tin
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 18
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Height Above Board: 0.295" (7.50mm)
Написати відгук
Description: CONN PLUG 18POS SMD TIN, Packaging: Tray, Features: Solder Retention, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Tin, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 18, Pitch: 0.039" (1.00mm), Height Above Board: 0.295" (7.50mm), Number of Rows: 2.