BTFW20P-3SSTE1LF
BTFW20P-3SSTE1LF Amphenol ICC (FCI)
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN PLUG 20POS SMD TIN
Features: Solder Retention
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Plug, Center Strip Contacts
Contact Finish: Tin
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Height Above Board: 0.295" (7.50mm)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 20POS SMD TIN, Features: Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Tin, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 20, Pitch: 0.039" (1.00mm), Height Above Board: 0.295" (7.50mm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BTFW20P-3SSTE1LF BTFW20P-3SSTE1LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) Description: CONN PLUG 20POS SMD TIN
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Solder Retention
Contact Finish: Tin
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.039" (1.00mm)