BTFW24R-3RSTAE4LF Amphenol ICC (FCI)
btfw__r-3rstalf.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN RCPT 24POS R/A SMD GOLD
Packaging: Tray
Features: Solder Retention
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 24
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Height Above Board: 0.299" (7.60mm)
Написати відгук
Description: CONN RCPT 24POS R/A SMD GOLD, Packaging: Tray, Features: Solder Retention, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 24, Pitch: 0.039" (1.00mm), Height Above Board: 0.299" (7.60mm), Number of Rows: 2.