BTFW30P-3SSTAE4LF Amphenol ICC (FCI)
btfw__p-3sstalf.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN PLUG 30POS SMD GOLD
Packaging: Tray
Features: Solder Retention
Connector Type: Plug, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 30
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Height Above Board: 0.295" (7.50mm)
Написати відгук
Description: CONN PLUG 30POS SMD GOLD, Packaging: Tray, Features: Solder Retention, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 30, Pitch: 0.039" (1.00mm), Height Above Board: 0.295" (7.50mm), Number of Rows: 2.