BTFW30R-3RBTE4LF Amphenol ICC (FCI)
bwb_btfw.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN RCPT 30POS R/A SMD TIN
Packaging: Tray
Features: Board Guide, Solder Retention
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Tin
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 30
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Height Above Board: 0.299" (7.60mm)
Написати відгук
Description: CONN RCPT 30POS R/A SMD TIN, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Solder Retention, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Tin, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 30, Pitch: 0.039" (1.00mm), Height Above Board: 0.299" (7.60mm), Number of Rows: 2.