BTT6200-1EJA
Код товару: 116018
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Мікросхеми > Ключі інтелектуальні, мультиплексори аналогові
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції BTT6200-1EJA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BTT6200-1EJA Виробник : Infineon
товару немає в наявності
Packaging: Bulk
Features: Slew Rate Controlled
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: N-Channel
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Interface: On/Off
Switch Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Output Configuration: High Side
Rds On (Typ): 200mOhm
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 5V ~ 36V
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required
Current - Output (Max): 1.5A