BTW69-800RG
BTW69-800RG STMicroelectronics
cd00000672.pdf
Виробник: STMicroelectronics
SCR 800V 50A(RMS) 610A 3-Pin(3+Tab) TOP Insulated Tube
на замовлення 1200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STMICROELECTRONICS - BTW69-800RG - Thyristor, 800 V, 80 mA, 32 A, 50 A, TOP-3, tariffCode: 85413000, rohsCompliant: YES, Haltestrom, max.: 150mA, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Nicht periodischer Spitzen-Stoßstrom: 580A, isCanonical: Y, MSL: -, usEccn: EAR99, Durchlassstrom, durchschnittlich: 32A, euEccn: NLR, RMS-Durchlassstrom: 50A, Zündspannung, max.: 1.3V, Periodische Spitzen-Sperrspannung: 800V, Anzahl der Pins: -, Produktpalette: -, Zündstrom, max.: 80mA, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Thyristormontage: Durchsteckmontage, Bauform - Thyristor: TOP-3, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BTW69-800RG BTW69-800RG Виробник : STMicroelectronics cd00000672.pdf SCR 800V 50A(RMS) 610A 3-Pin(3+Tab) TOP Insulated Tube
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
на замовлення 524 шт:
Мінімальне замовлення: 30
на замовлення 525 шт:
Мінімальне замовлення: 2
Мінімальне замовлення: 58
Мінімальне замовлення: 58
BTW69-800RG BTW69-800RG Виробник : STMICROELECTRONICS btw69-800.pdf Description: STMICROELECTRONICS - BTW69-800RG - Thyristor, 800 V, 80 mA, 32 A, 50 A, TOP-3
tariffCode: 85413000
rohsCompliant: YES
Haltestrom, max.: 150mA
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Nicht periodischer Spitzen-Stoßstrom: 580A
isCanonical: Y
MSL: -
usEccn: EAR99
Durchlassstrom, durchschnittlich: 32A
euEccn: NLR
RMS-Durchlassstrom: 50A
Zündspannung, max.: 1.3V
Periodische Spitzen-Sperrspannung: 800V
Anzahl der Pins: -
Produktpalette: -
Zündstrom, max.: 80mA
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Thyristormontage: Durchsteckmontage
Bauform - Thyristor: TOP-3
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 646 шт:
Мінімальне замовлення: 2
BTW69-800RG BTW69-800RG
Додати до обраних Обраний товар
Виробник : ST btw69-800.pdf Тиристори > Тиристори, діністори
Корпус: TO-3
Uзакр,V: 800 V
Iвідкр,mA: 80 mA
Imax,A: 50 A
товару немає в наявності
товару немає в наявності
BTW69-800RG Виробник : STM BTW67%2C%20BTW69.pdf SCR, 50A, 800V, Igt=80mA, TOP3 Група товару: Тиристори та симістори (TRIAC) Од. вим: шт
BTW69-800RG BTW69-800RG Виробник : STMicroelectronics btw69-800.pdf Description: SCR 800V 50A TOP3
Packaging: Tube
Package / Case: TOP-3
Mounting Type: Through Hole
SCR Type: Standard Recovery
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Current - Hold (Ih) (Max): 150 mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 80 mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 580A, 610A
Current - On State (It (AV)) (Max): 32 A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.3 V
Voltage - On State (Vtm) (Max): 1.9 V
Current - Off State (Max): 10 µA
Supplier Device Package: TOP3
Part Status: Active
Current - On State (It (RMS)) (Max): 50 A
Voltage - Off State: 800 V