BU2450SM-JJ-GTR
BU2450SM-JJ-GTR MPD (Memory Protection Devices)
BU2450SM-JJ-GTR-datasheet.pdf
Виробник: MPD (Memory Protection Devices)
Description: BATTERY HOLDER COIN 24.5MM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Battery Cell Size: Coin, 24.5mm
Number of Cells: 1
Mounting Type: PCB, Surface Mount
Style: Holder (Open)
Operating Temperature: -40°C ~ 315°C
Termination Style: SMD (SMT) Tab
Height Above Board: 0.276" (7.01mm)
Battery Series: 2450
Battery Type, Function: Coin Cell, Holder
Part Status: Active
на замовлення 54750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATTERY HOLDER COIN 24.5MM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Battery Cell Size: Coin, 24.5mm, Number of Cells: 1, Mounting Type: PCB, Surface Mount, Style: Holder (Open), Operating Temperature: -40°C ~ 315°C, Termination Style: SMD (SMT) Tab, Height Above Board: 0.276" (7.01mm), Battery Series: 2450, Battery Type, Function: Coin Cell, Holder, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BU2450SM-JJ-GTR BU2450SM-JJ-GTR Виробник : MPD (Memory Protection Devices) BU2450SM-JJ-GTR-datasheet.pdf Description: BATTERY HOLDER COIN 24.5MM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Number of Cells: 1
Style: Holder (Open)