BUK763R4-30,118 Nexperia USA Inc.
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: MOSFET N-CH 30V 75A D2PAK
Packaging: Bulk
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 75A(Ta)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 3.4mOhm @ 25A, 10V
Power Dissipation (Max): 255W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 1mA
Part Status: Obsolete
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 30 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 75 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 4951 pF @ 25 V
на замовлення 7200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 492
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 30V 75A D2PAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 75A(Ta), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 3.4mOhm @ 25A, 10V, Power Dissipation (Max): 255W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 1mA, Part Status: Obsolete, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 30 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 75 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 4951 pF @ 25 V.
Інші пропозиції BUK763R4-30,118
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BUK763R4-30,118 Виробник : Nexperia USA Inc. Description: MOSFET N-CH 30V 75A D2PAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
FET Type: N-Channel
Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 1mA
Part Status: Obsolete
Vgs (Max): ±20V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 1mA
Vgs (Max): ±20V
товару немає в наявності
BUK763R4-30,118 BUK763R4-30,118 Виробник : Nexperia BUK763R4-30B-1319972.pdf MOSFET Trans MOSFET N-CH 30V 198A 3pin(2+Tab)