BUK7C3R8-80EJ
BUK7C3R8-80EJ NXP USA Inc.
Виробник: NXP USA Inc.
Description: MOSFET N-CH 80V 186A D2PAK-7
Part Status: Active
Drain to Source Voltage (Vdss): 80 V
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 80V 186A D2PAK-7, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-7, D²Pak (6 Leads + Tab), Mounting Type: Surface Mount, Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Supplier Device Package: D2PAK-7, Part Status: Active, Drain to Source Voltage (Vdss): 80 V.
Інші пропозиції BUK7C3R8-80EJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BUK7C3R8-80EJ Виробник : Nexperia MOSFET BUK7C3R8-80E/D2PAK/REEL 13" Q1