BUK9575-100A,127
BUK9575-100A.pdf
Код товару: 168171
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Транзистори > Польові N-канальні
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BUK9575-100A,127 BUK9575-100A,127 Виробник : Nexperia USA Inc. BUK9575-100A.pdf Description: MOSFET N-CH 100V 23A TO220AB
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 23A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 72mOhm @ 10A, 10V
Power Dissipation (Max): 99W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 2V @ 1mA
Supplier Device Package: TO-220AB
Grade: Automotive
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, 10V
Vgs (Max): ±15V
Drain to Source Voltage (Vdss): 100 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1704 pF @ 25 V